Vybavenie chaty


4x izba
16 lôžok
2x kuchyňa
2x kúpeľňa + 3x WC
parkovanie
wifi
TV
2x spoločenská miestnosť
zvieratá povolené
vnútorné kachle
ihrisko
sauna a vírivka
vonkajší bazén
vonkajší gril a ohnisko

Krásne prostredie Podpoľania bude pre Vás, Vašu rodinku a Vašich priateľov dokonalým miestom pre oddych aj zábavu. Príjemné prostredie je ako stvorené na celodenné leňošenie pri bazéne spojené s pochutnávaním si na grilovanom mäsku alebo kotlíkovom guláši. Svojou polohou, pretože chata sa nachádza na úplnej samote, je predurčená na súkromné oslavy a rôzne párty, kde nikto nikoho nebude rušiť.

Pre nadšencov športovanie je k dispozícii veľké trávnaté ihrisko, ktoré sa dá využiť na futbal, volejbal, bedminton či len také bláznivé šantenie pre vaše ratolesti. Pre menšie detičky u nás nájdete detské ihrisko s húpačkami a šmýkalkou. V prípade nepriaznivého počasia je k dispozícii veľká spoločenská miestnosť, kde si môžete zahrať stolný tenis, šípky a rôzne spoločenské hry.

 

V zimných, jarných a jesenných mesiacoch môžete zrelaxovať v našej netradičnej vírivke, ktorá sa nachádza pod holým nebom, alebo sa vyhriať v sauničke, ktorá sa tiež nachádza vonku.
Pre milovníkov prírody okolie ponúka veľa možností na turistické vychádzky či cykloturistiku, hubárčenie alebo zber lesných plodov. V okolí chaty sa nachádza niekoľko známych i menej známych turistických atrakcií, ktoré môžete navštíviť na svojich krátkych prechádzkach či jednodňových výletoch.

Približne 1km od chaty sa nachádza ojedinelý JOSHUA TREE RANČ, ktorého majitelia sa zaoberajú chovom plemenných koní, ustajňovaním koní a usporiadaním víkendových kurzov horsemanshipu.

 

Pretože chata je celoročne užívateľná, môžete si i v zimných mesiacoch užiť skvelú sánkovačku na okolitých kopčekoch a príjemnú lyžovačku v niekoľkých lyžiarskych strediskách v blízkom okolí.

Naša chata je kompletne zrekonštruovaná. Skladá sa z dvoch samostatných apartmánov. Prvý-väčší má tri spálne (2x3+1, 1x2, +1 lôžka v kuchyni), jednu kúpeľňu s dvomi umývadlami a sprchovým kútom, dva krát WC. Kompletne zariadenú kuchyňu s vybavením. Druhý-menší má jednu spálňu(4+1), kompletne zariadenú kuchyňu, kúpeľňu so sprchovým kútom, WC. V prípade nepriaznivého počasia máte k dispozícii menšiu spoločenskú miestnosť, veľkú herňu pre deti, krásnu terasu s posedením, gril, ohnisko, letný bazén, hojdačky, futbalové ihrisko, detskú trampolínu atď... Pozrieť si fotografie chaty >>